Spartus miestų ir teritorijų urbanizacijos procesas yra susietas su infrastruktūros plėtra. UAB “Infrastruktūros plėtra” įkurta 2015 m. sukaupus ilgametę darbo patirtį įgyvendinant tiek nedidelės, tiek didelės apimties susisiekimo statinių projektus Lietuvoje.

 

UAB “Infrastruktūros plėtra” – projektavimo ir statybų priežiūros įmonė, orientuota į susisiekimo komunikacijų (kelių, gatvių, automobilių stovėjimo aikštelių, pėsčiųjų ir dviračių judėjimo takų) statybą, rekonstrukciją, remontą naujai kūriamose ar atnaujinamose erdvėse. Siekiant pagerinti jose gyvenančių gyventojų bei veikiančių juridinių asmenų eismo saugumą, judumą ir patogumą.

 

Įmonė teikia pilną statybos projektavimo ir statybų priežiūros paslaugų paketą, atstovaudama kliento interesus statybos etapuose – nuo pradinės idėjos atsiradimo, projekto parengimo ir statybą leidžiančio dokumento gavimo iki statybos darbų priežiūros bei visiško statybos užbaigimo.

Įmonėje dirba, atestuoti Aplinkos ministerijos nustatyta tvarka, specialistai Susisiekimo komunikacijų statyboje ir projektavime.
Inplėtra