Statybos projektų valdymas ir priežiūra
+370 671 17067
icon
Apie mus

Kas mes? Profesionali ir patikima statinio statybos valdymo, statybos techninės priežiūros, statybos audito bei statinio ekspertizės įmonė, orientuota į statinių statybą, rekonstukciją, remontą naujai kūriamose ar atnaujinamose erdvėse.

Ką mes galime? Teikiame pilną statybų valdymo paslaugų paketą, atstovaudama kliento interesus visuose statybos raidos etapuose – nuo pradinės idėjos atsiradimo, projekto parengimo ir statybos leidimo gavimo iki statybos darbų organizavimo, jų priežiūros bei visiško statybos užbaigimo.

Kodėl mes? Kvalifikuota inžinierių komanda statybos laikotarpiu gali apimti visas užsakovo atstovo (valdytojo), techninės priežiūros inžinieriaus funkcijas arba būti apribota tik tiek kiek reikalinga užsakovui konkrečiu projekto atveju. Mūsų darbuotojų sukaupta gamybinė patirtis statybų aikštėje įgyvendinant įvairios paskirties bei apimties statinių projektus yra galingas sėkmės veiksnys įgyvendinti projektą ne tik laiku, kokybiškai bei neviršijant numatyto statybos biudžeto, bet ir sukuriant užsakovui svarią pridėtinę vertę. Kvalifikuoti techninės priežiūros, projekto vykdymo priežiūros, ypatingo statinio statybos vadovai padės tinkamai įvertinti bei sumažinti iškylančias rizikas, o tai užtikrins sklandų ir skaidrų statybos procesą visuose jo raidos etapuose.